Ana Sayfa » ÜRÜNLER » Makine ve Ekipmanları » Eşanjörler ve Soğutma » Plakalı Eşanjörler » KONUK ISI MAKİNA SANAYİ VE TİCARET LTD. ŞTİ.
KONUK ISI MAKİNA SANAYİ VE TİCARET LTD. ŞTİ.

KONUK ISI MAKİNA SANAYİ VE TİCARET LTD. ŞTİ.

FİRMA HAKKINDA


HAKKIMIZDA : FİRMA PROFİLİ
 
 
 
 
 
 

Konuk Isı 1987 yılında Hayri KONUK tarafından kurulmuştur. Spiral sarımlı kanatlı borular (serpantin) ile üretime başlayan Konuk Isı, kısa zamanda üretim çeşitlerini arttırarak ısı değiştiricileri konusunda sayılı firmaların arasına girmeyi başarmıştır. 2006 Nisan ayından itibaren Bakır Boru-Alüminyum Kanatlı Kondenser-Evaporatör üretim bölümünü de kurarak sektördeki yerini daha da sağlamlaştırmıştır. Bu gün 4000 m2 kapalı alanda 110 kişilik fabrika elemanı ve değişik şantiyelerde görevli 100 kişilik taahhüt grubu elemanı ile faaliyetlerine devam etmektedir. 

KONUK ISI Taahhüt Grubu, eşanjör bakımları, eşanjör montaj ve demontajları, kolon modifikasyonları, tank çiftlikleri, tank onarımları, boru hatları, petrol rafinerileri tesis bakımları, iskele montaj ve demontajları, enerji santralleri kazan boru montaj ve demontajları, petrokimya tesisleri fırın bakımları, her türlü çelik konstrüksiyon işleri, ekipman demontaj ve montajları, inşaat ve tadilat işleri gibi pek çok konuda üstlendiği projeleri zamanında teslim etme başarısı, iş etiği ve standartlara uyumu ile kısa sürede ekonomimizdeki dev şirketlerin en güvendiği tedarikçiler arasında yer almayı başarmıştır. 

Kaliteden taviz vermeyen firmamızda, imalatın her aşaması titizlikle kontrol edilmektedir. 2003 yılında TÜV-SÜD tarafından denetlenerek DIN EN ISO 9001: 2000 kalite sistem belgesi alınmıştır. İmalatlarımızda gerçekleştirilen SMAW, TIG, MAG-MIG kaynakları, uluslararası standartlarda sertifikaları olan kaynakçılarımız tarafından gerçekleştirilmektedir. Daha iyisinin en iyi kadro ile yapılacağına inanan KONUK ISI’da istihdama önem verilmiş ve teknik bir kadro kurulmuştur (15 mühendis ve 20 tekniker). Bu teknik kadronun da katkısı ile sürekli olarak yürütülen AR-GE çalışmalarında, ürünlerimizi kapasite ve dayanıklılık bakımından daha iyi hale getirmek amaçlanmaktadır.

KONUK ISI bugün, demir-çelik, petro-kimya, petrol ve doğalgaz, gıda, ilaç, deri, tekstil, iklimlendirme, gemi ve denizcilik… gibi tüm sektörlerden gelen her türlü ısı değiştiricisi talebine cevap verilebilmektedir. Ayrıca Taahhüt Grubumuz kamu sektöründe ve özel sektörde kazan dairesi ile ilgili bakım ve yenileme ile ilgili her türlü montaj ve demontaj işlerini gerçekleştirebilecek bir uzman kadroya sahiptir.

KONUK ISI sürekli kendini geliştirip yenilikler yaratarak, yoluna devam etmektedir.

FİRMAYA MAİL GÖNDER


  • Firmaya Mail Gönderin

  • Should be Empty:
FİRMA TARAFINDAN EKLENEN KATALOGLAR
FİRMA TARAFINDAN EKLENEN HABERLER
FİRMA TARAFINDAN EKLENEN VİDEOLAR
KONUK ISI – Plakalı Eşanjörler
2
2
Plakalı Eşanjör ve Isı Transferi

Plakalı Eşanjörler, aynı kapasitede ısı transferini daha küçük ısı transfer alanı ile sağlayan, pratik bir çözüm seçeneğidir.

Plakalı eşanjör grupları özel pres ve kalıplarda üretilen plakaların kapasiteye göre belirlenen sayıda birbiri ardına dizilmesiyle oluşturulur.

Plakalı eşanjör üretimimiz ve fiyatlarımızı öğrenmek için bizi arayınız. Plakalı eşanjör fiyatı projeye göre de belirlenebilmektedir.

FİRMANIN DİĞER ÜRÜNLERİ
Firma Web Adresi :
FUARLAR
KALİTE BELGELERİ